płyn z jonami srebra do dezynfekcji

Płyn z jonami srebra, czyli jak zadbać o czystość masek ochronnych!

Epidemia koronawirusa postawiła nas w zupełnie nowej sytuacji. Musimy bardziej zwracać uwagę na higienę i prewencję antywirusową. Dopóki chodzenie w maskach, półmaskach lub przyłbicach będzie konieczne, dopóty niezbędne staje się odpowiednie zabezpieczenie samych maseczek. Jak je czyścić, prać? W jakiej temperaturze? Które detergenty wybrać, aby nie zaszkodziło to naszemu zdrowiu i jakości maseczki? Wiele osób dezynfekuje powierzchnie spirytusem i różnymi produktami na bazie alkoholu, które znajdzie w domowych łazienkach. Szkoda Twoich perfum, zostaw wodę toaletową, płyn do dezynfekcji masek, zawierający jony srebra to lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie.

Przyrost zachorowań, spowodowanych Covid-19, sprawił, że wzrosło także zapotrzebowanie na  produkty antybakteryjne i antywirusowe. Wśród nich nasz płyn z Ag+ to prawdziwy HIT! Stosowanie w antyseptyce tego produktu to nie tylko gwarancja skuteczności, ale też rozwiązanie niezwykle ekonomiczne. Nasz płyn do  dezynfekcji wystarcza na ponad 100 aplikacji i jest niedrogi – 100 ml kosztuje tylko 59,04 zł, a to rozsądna cena za produkt tej klasy. Unikatowy charakter płynu ze srebrem sprawia, że sięgają po niego lekarze i właściciele  gabinetów medycznych oraz kosmetycznych.  Stosowany jest także powszechnie w przychodniach! Chcesz wybrać maseczkę wielorazowego użytku, zrób to, a następnie rozpyl na jej powierzchni płyn antyseptyczny z drobinkami srebra. Produkty na bazie spirytusu to rozwiązanie połowiczne – jeśli chcesz być pewien, że jesteś chroniony, wybierz płyn dezynfekujący ze srebrem koloidalnym do masek i półmasek zabezpieczających usta i nos. Podkreślamy, że specyfik jest bezpieczny i dla masek zwykłych i profesjonalnych produktów ochronnych.

Skuteczna dezynfekcja? Co wybrać – środek na bazie jonów srebra czy może coś innego?

Aby zapewnić sobie ochronę przed patogenami, ludzie sięgają po różne rozwiązania. Z dziada pradziada stosują do dezynfekcji pochodne spirytusu. Należy jednak pamiętać, że także srebro było używane w dawnych wiekach. Już Hipokrates wskazywał na jego właściwości uzdrawiające i zapobiegające wielu chorobom. Kolargol (i nie chodzi tu o misia z dobranocki, ale właśnie srebro koloidowe) posiada właściwości antyseptyczne – zwalcza bakterie, wirusy, a obecnie nowe postacie produktów koloidowych stosuje się w różnego rodzaju terapiach. Zostawmy to jednak specjalistom. Sami dbajmy o higienę i dezynfekcję! Pamiętajmy jednak, że niefrasobliwie podjęta walka z drobnoustrojami może być szkodliwa nie tylko dla mikrobów, ale i dla nas. Wybierz bezpieczną sterylizację z płynem do dezynfekcji, posiadającym atest! Postaw na środek zawierający rozproszone srebro. To ono jest kluczem do sukcesu w walce z chorobą. Kolargol i Covid się nie lubią – wykorzystaj to! Wiedz, że zabrudzone maski w czasach epidemii mogą być dla Ciebie bardzo niebezpieczne, dlatego koniecznie trzeba je dezynfekować za pomocą odpowiednich preparatów, najlepiej tych z domieszką jonów srebra. 

Płyn z jonami srebra – jak wygląda dezynfekcja?

Nasze maski – zarówno te wielokrotnego, jak i te jednorazowego użytku powinny być dodatkowo zabezpieczone przed drobnoustrojami z powietrza. Maseczki materiałowe pierzemy w gorącej wodzie, ponieważ wiemy, że temperatura 60 stopni Celsjusza jest zabójcza dla patogenów. Ale czy to wystarczy, kiedy wychodzimy na zewnątrz? Otóż warto dodatkowo zastosować płyn z jonami srebra, który tworzy niewidzialną barierę dla wszelkiego rodzaju złośliwych chorobotwórczych mikrobów! Wychodząc z domu, wystawisz się na zagrożenie wirusowe i bakteryjne, a dodatkowa warstwa płynu koloidowego zapewni Ci większe bezpieczeństwo. Produkt ze jonami srebra jest niezastąpiony w procesie dezynfekowania sprzętu i masek w gabinetach medycznych, stomatologicznych oraz ginekologicznych. Pierwsze mikroorganizmy zostają zniszczone już po kilku minutach od aplikacji. Specyfik jest dedykowany do różnego typu półmasek i masek- wystarczy rozpylić go po obu stronach maseczki, a następnie pozostawić ją do wyschnięcia. Zabieg trzeba powtórzyć po każdym praniu.

  

płyn z jonami srebra do dezynfekcji

Preparat dezynfekujący z jonami srebra plus maseczka- najważniejsze informacje!

Sprzedawany przez nas produkt do dezynfekcji jest dostępny w opakowaniach z atomizerami, co ułatwia równomierne nanoszenie środka na powierzchnię maseczki. Obecnie dostarczamy nabywcom preparat w opakowaniach aluminiowych i zielonych buteleczkach szklanych. Preparat (skład: H2O+Ag) posiada atest higieniczny Państwowego Instytutu Higienicznego od 2018 roku, dlatego chętnie sięgają po niego osoby pracujące w gabinetach lekarskich! Środek, jak wspomnieliśmy, jest sprzedawany w ciemnych opakowaniach, które chronią go przed promieniami słonecznymi, płyn jednak należy chronić także przed mrozem.  Zalecane warunki do jego przechowywania to: przyciemniona przestrzeń i temperatura od 5 do 25⁰C. Pamiętajmy, że oferowany przez nas antyseptyk jest zabójczy dla patogenów, ale nieszkodliwy dla ludzkiego zdrowia oraz bezpieczny dla otoczenia i alergików. Jeśli nadal się wahasz, czy nie wybrać jednak produktów zawierających alkohol, przypominamy, że nie zawsze jest to dobre dla tkanin, z których wykonane są maski. Alkohol może poszerzać pory we włókninie masek, co z kolei wpływa na ich przepuszczalność. Zmniejszają się w ten sposób właściwości ochronne maseczek! Preparat do dezynfekowania ze srebrem wykazuje wysokie działanie biobójcze, ale jest bezpieczny dla włókna masek. Uwaga! Puste opakowania po płynie dezynfekującym  należy przemyć wodą i przeznaczyć do ponownego użytku lub recyklingu. Kup już dziś płyn dezynfekcyjny zawierający jony srebra: https://maskiochronne24.pl/. Zadbaj o swoją maskę – chroń jej właściwości i swoje zdrowie.

0